دانلود زیرنویس فارسی سریال The White Princess

زیرنویس The White Princess

 زیرنویس فارسی سریال The White Princess

زیرنویس فارسی سریال The White Princess

زیرنویس فصل اول سریال The White Princess

زیرنویس فارسی قسمت اول سریال The White Princess

این زیرنویس مینی سریال شاهزاده سفید قراره 8 قسمت باشه.
اتفاقات سریال در قرن ۱۵ میلادی در انگلیس و بر اساس رمانی به همین نام اثر فیلیپیا گرگوری و جزئی از مجموعه کتاب های The Cousinsrsquo; War رخ می دهد.
این مینی سریال یکی از سریال های اصلی شبکه هستش.
این سریال یکشنبه هر هفته و ساعت 4.30 پخش میشه.

در مینی سریال شاهزاده سفید که اسپین اف مجموعه ی تلویزیونی «ملکه سفید»، «ربکا فرگوسن» نقش الیزابت وودوایل را بازی می کند. این مجموعه که محصول مشترک شبکه های بی. بی. سی و استارز است، تابستان سال گذشته در بریتانیا پخش شد و با نقدهای گزنده ای روبرو شد. منتقدان به ویژه به چند مورد اشتباه در حفظ شرایط تاریخی ایراد گرفتند: در قرن 15 هنوز زیپ وجود نداشت، همین طور نرده مخصوص پلکان در قصرها که مناسب جهانگردان باشد. علاوه بر این مجموعه از عدم واقع گرایی از منظر لحاظ کردن زشتی های آن دوره، که بعد از اینکه مجموعه ی «جان آدامز» ساختِ شبکه ی اچ.بی.اُ وحشت ناشی از واکسن های آبله مرغان اولیه را به تصویر کشید جزئی از خصوصیات درام های تاریخی شده است، آسیب می بیند.

هرس کردن سه رمان و 30 سال تاریخ گیج کننده به شکل مجموعه ای 10 ساعته لازمه ی این است که «ملکه سفید» به جای اینکه به صورت یک خط داستانی منسجم، و همانطور که خودش اعلام می کند به مثابه ی “گلچینی از بهترین لحظه های جنگ رُزها” باشد، به شکل مجموعه ای از عکس و تصاویر دربیاید. سال ها به دقایق تبدیل می شوند، سیاست بغرنج در قالب تنگ شخصیت های مقوایی ریخته شده و شخصیت ها مشخصاً در دسته ی بدها و خوب ها طبقه بندی می شوند.

اما اگرچه کلیت کار هرگز به صورت مجموعه ای پیوسته از قسمت های مختلف خود در نمی آید، بعضی از بخش های آن واقعاً خوب هستند. داستان فرعی اینکه الیزابت (فرگوسن) چطور کم کم به شاه ادوارد (مکس آیرونز) التماس می کند تا زمین پسرانش را پس بدهد

مشخصات

  • نام فارسی: زیرنویس فارسی سریال شاهزاده سفید
  • نام اصلی: The White Princess
  • فرمت فایل: SRT
  • حجم فایل: 40 کیلو بایت
  • سال انتشار: 2017
  • رمز فایل: www.SRTdl.com
  • منبع: اس ار تی دی ال
  • می 29, 2017

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *