زیرنویس فیلم واندر ومن

زیرنویس فارسی فیلم زن شگفت انگیز 2017

Wonder Woman 2017زیرنویس فارسی فیلم Wonder Woman 2017

با توجه به این که Wonder Woman تو BvS هم بوده و دیدیم که از دنیای انسان ها فاصله گرفته بود، اونم در حالی که تو این فیلم میبینیم تازه وارد این دنیا شده. دلیلش چی میتونه باشه که دوباره از انسان ها متنفر میشه و مثل بتمن فکر میکنه تمام دنیا تو بدی فرو رفته؟
و این که شدیداً منتظر دیدن یه نما از Ares هستم. احتمالاً نمیدونید، چون تو هیچ تریلری نمایش داده نشده، اما ویلن اصلی این فیلم Aresـه، خدای جنگ افسانه های یونان باستان. با وجود این که فیلم چنین ویلن محشری داره، اما هنوز هیچکس واقعاً نه میدون بازیگر این شخصیت کیه، نه اصلاً چه شکلیه و خوشم اومده که استودیو تونسته تا حالا مخفی نگهش داره. فقط میشه حدس زد که Ares رو یا David Thewlis بازی میکنه یا Danny Huston که به نظر احتمال این که David Thewlis باشه بیشتره.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم زن شگفت انگیز

و خب سرنوشت استیو ترور برام جالبه، دوست دارم ببینم آخرش په بلایی سرش میاد، چون مطمئناً اون یه انسان فانیه و از زمان جنگ جهانی اول تا BvS حتمآ مُرده، اما چطوری مرده؟ به قتل رسیده؟ شاید به دست خود Ares؟ شاید به خاطر همین دایانا از دنیای آدم ها فاصله میگیره؟ یا شاید هم به خاطر این که حتی بعد از این جنگ دایانا یه جنگ *جهانی* رو شروع میکنه، چندین سال بعد یه جنگ *جهانی* دیگه شروع میشه که انسان ها تو اون در نحوه به قتل رسوندن همدیگه مسابقه میدن و کلی اختراع و اکتشاف برای ماشین های جنگی خودشون میکنن و در نهایت فقط به یه گاز سمی (که تو تریلر دیدیم) راضی نمیشن و بمب اتم رو اختراع میکنن

زیرنویس فلیم واندر ومن 2017

آرس (به انگلیسی: Ares) همچنین با نام مارس نیز شناخته می شود، یک شخصیت خیالی شرور بزرگ در کتاب های کمیک آمریکایی منتشر شده توسط دی سی کامیکس است. شخصیت آرس توسط ویلیام مولتن مارستون و جورج پرز بر اساس ایزد و شخصیتی افسانه ای به همین نام، در اساطیر یونانی خلق شده است، که برای اولین بار در شمارهٔ ۱ مجموعه کمیک «زن شگفت انگیز» (تابستان ۱۹۴۲) حضور پیدا کرد. او ایزد جنگ یونانی و به عنوان یکی از بزرگترین دشمنان زن شگفت انگیز به شمار می رود.

در شماره های اولیه مجموعه، او تحت عنوان رومی خود، مارس ظاهر شد، و این نام را تا فوریه ۱۹۸۷ حفظ کرد، تا اینکه هنرمند/نویسنده کتاب های کمیک جورج پرز، عنوان یونانی آرس را به عنوان بخشی از راه اندازی مجدد افسانه های زن شگفت انگیز احیاء نمود. با جلوتر رفتن کمیک های زن شگفت انگیز در طول سال ها، داستان آن توسط نویسندگان مختلفی دست خوش تغییر گشت و نسخه های مختلفی از آرس/مارس، همراه با شخصیت ها و ظاهرهای گوناگونی از او پدیدار شدند.

توانایی ها:
قدرت، سرعت و استقامت ابرانسانی
نامیرایی
دارای زره ای تقریباً غیر قابل تخریب
مهارت در راهبرد و جنگاوری
پرتاب انرژی
بکارگیری آب وهوا
فال اموات و ظاهر کردن ارواح

ربط شخصیت ” آرس” به فیلم (بنظر من):
از اونجائیکه ” آرس” ایزد جنگه، میخوان تو فیلم اینطور نشون بدن که اون باعث شعله ور شدنه آتش جنگ جهانی اول شده و داره هدایتش میکنه 🙂

مشخصات

  • نام فارسی: زن شگفت انگیز
  • نام اصلی: Wonder Woman 2017
  • فرمت فایل: SRT
  • سال انتشار: 2017
  • رمز فایل: www.SRTdl.com
  • منبع: اس ار تی دی ال
  • 5,738 views
  • ژوئن 10, 2017

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    Sorry. No data so far.